Reklama Indoor/Outdoor

Reklama zewnętrzna (outdoor) to medium o bardzo dużym potencjale to masowy zasięg  dotarcia do licznych grup docelowych przy dużej liczbie kontaktów oraz bezpośrednim  oddziaływaniu. Wszystko to składa się na czołowe miejsce reklamy zewnętrznej wśród kanałów komunikacji. Zapewniamy Państwu bogatą ofertę różnych form nośników reklamy zewnętrznej.

LOGO – to pierwszy krok na drodze do stworzenia pełnego wizerunku firmy. Za chwilę setki osób, będzie oceniać Twoją firmę jednym spojrzeniem. Nowe logo stanie się centralnym punktem wizytówek, stron internetowych i ulotek. Będzie wpływać na to, jak widzą Cię Twoi obecni i nowi klienci i partnerzy biznesowi. Logo będzie opowiadało historię Twojej firmy w chwilach, w których nie będzie Ciebie w pobliżu.

Co jeszcze wchodzi w skład identyfikacji wizualnej? Są to wszystkie niezbędne druki: wizytówki, papiery firmowe, koperty, szablony ulotek, plakatów itp.
Istotne dla Ciebie będą też materiały, poprzez które kontaktujesz się ze swoimi klientami (np. katalogi, strona www). Jako doświadczona agencja reklamowa pomożemy Ci stworzyć właściwy wizerunek Twojej firmy.